در حال بارگذاری ...
شنبه 2 مرداد 1400
 • ضوابط و مقررات امتحانات پایان ترم نیمسال 992

  باسمه تعالی

  اِلهى کُلَّما اَنْعَمْتَ عَلَىَّ نِعْمَةً قَلَّ لَکَ عِنْدَها شُکْرى وَ کُلَّمَا ابْتَلَیْتَنى بِبَلِیَّةٍ قَلَّ لَکَ عِنْدَها صَبْرى

   

  ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کلیه دانشجویان عزیز،خواهشمند است در خصوص امتحانات پایانی نیمسال جاری (992) نسبت به رعایت دقیق نکات و تذکرات مشروحه ذیل اقدام فرمایید.

   

  **کلیه آزمونهای پایانی (تئوری)به صورت مجازی و در سیستم آموزشی آنلاین (سمیاد )برگزار می گردد**

   1) معیار اصلی انتخاب واحد دانشجو سیستم آموزشی ناد می باشد .تمامی دانشجویان می بایست دروس انتخاب واحد شده خود را در این سیستم آموزشی به نشانی(reg.tvu.ac.ir) با دروسی که در سیستم آموزش مجازی (سمیاد)(https://lms22.tvu.ac.ir) مطابقت نمایند.دروس مازاد از انتخاب واحد در سامانه سمیاد وجاهت قانونی نخواهد داشت.

  2) دانشجویان می بایست در اسرع وقت و قبل از شروع امتحانات با ورود به سامانه آموزشی ناد برنامه امتحانات خود را مشاهده و تاریخ و زمان دقیق آزمون ،پرینت تهیه نمایند.

  3) دانشجویان عزیز حتما قبل از شروع بازه امتحانات ورود به سامانه سمیاد خود را بررسی نمایید، تا در زمان امتحانات پایان ترم با مشکل مواجه نشوید.یاداور میشود در صورت مواجه شدن با مشکل در ورود از طریق میز خدمت (https://khedmat.tvu.ac.ir)درخواست ریست کردن رمز عبور را با ذکر مشخصات کامل و شماره دانشجویی به دانشکده ارسال نمایید.

  4) دانشجویان در زمان آزمون آنلاین در بستر سمیاد به نوع امتحان دقت نمایند بعضی امتحانات ترتیبی بوده یعنی پس از گذشتن یک سوال امکان بازگشت به سوال قبلی را نخواهید داشت.

  5) توصیه می گردد دانشجویان برای شرکت بهتر در امتحانات از سیستم کامپیوتر استفاده نمایند و در صورت ضرورت استفاده از تلفن همراه تنظیمات مرورگر را بر روی گزینه (Desktop site)قرار دهند  و برای بهتر دیده شدن محتوای آزمون تنظیمات صفحه نمایش تلفن همراه خود را به حال افقی تغییر دهند.

  6) با توجه به قطعی برق طبق ابلاغیه وزارت نیرو در سراسر کشور و ماهیت برگزاری آزمون(آنلاین) در این ایام خواهشمند است نسبت به شارژ کامل دستگاههای الکترونیکی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان لازم را کسب نمایید.

  **کلیه عواقب عدم رعایت موارد فوق مستقیما متوجه شخص دانشجو است و دانشکده هیچ مسئولیتی نخواهد داشت**

                                                                                                                                                       اداره خدمات آموزشی

                                                                                                                                                            خرداد 1400

  نظرات کاربران