در حال بارگذاری ...
شنبه 2 مرداد 1400
 • بازدید معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای از دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان؛  در راستای نظارت و ارتقاء سطح کیفی کلیه فعالیت های اداری، مالی و اقدامات صورت گرفته در خصوص پروژه های عمرانی در سطح دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان، دکتر غلامرضا زمانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی و مهندس مهدی رفیعی مدیر کل دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی روز چهارشنبه مورخ 1400/04/02 از آموزشکده ها و دانشکده های این استان بازدید نمودند.

  در طی سفری که دکتر زمانی و مهندس رفیعی به استان اصفهان داشتند از دانشکده شهید مهاجر و آموزشکده های دختران اصفهان، شماره 2 اصفهان ( سروش)، دختران شهرضا ، پسران شهرضا، حبیب آباد و شاهین شهر بازدید به عمل آوردند.

  در بازدید از آموزشکده فنی دختران اصفهان ابتدا از دستاوردها و آثار دانشجویان بازدید نمودند و ضمن تحسین هنر و توانمندی دانشجویان افزودند آموزشکده فنی دختران اصفهان از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و این امر تلاش مضاعف جهت افزایش جذب دانشجو و رشته های کاربردی و مورد نیاز را می طلبد.

   در ادامه این بازدید ایشان ضمن تاکید بر جذب بیشتر دانشجویان غیر بومی، جهت مجهز نمودن خوابگاه دانشجویی قول مساعد داده و افزودند به زودی جهت تأمین تجهیزات خوابگاه دانشجویی و انتقال دانشجویان به ساختمان جدید آموزشی اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

  دکتر زمانی در بازدید از ساختمان تکمیل شده  فاز دو (ساختمان آموزشی ،سلف سرویس ،کارگاه ها ) و ساختمان در دست احداث فاز سه (ساختمان های اداری ، آمفی تئاتر و کتابخانه )، در خصوص فعالیت پیمانکار جدید با برنامه مدون و نظارت دقیق کمیته عمرانی استان بر فعالیت پیمانکار حیاط میانی و ساختمان اداری (فاز۳) تاکید کردند .

  پس از آن دکتر زمانی ضمن بازدید از قسمتهای مختلف آموزشکده اعم از آزمایشگاه­ها و کارگاه ها بر لزوم درآمدزایی و توسعه آموزش های کاربردی برای ارتباط بیشتر فارغ التحصیلان با بازار کار تأکید نمودند. لازم به ذکر است در پایان گفتگوها ایشان در خصوص جذب اعتبار در سال جاری حداقل مطابق با اعتبارات سال گذشته  و پرداخت قسمتی از معوقات کارکنان در ماه جاری قول مساعدت دادند.

  طی بازدید از آموزشکده شماره 2 اصفهان ( سروش)  نسبت به افتتاح مجموعه حوزه ریاست و هیأت علمی آموزشکده  اقدام شد و در ادامه طی جلسه ای، مهندس رضایی نسب رئیس آموزشکده به شرح مختصری از تاریخچه آموزشکده و اقدامات صورت گرفته در سالهای اخیر پرداخت و در این میان درخصوص کمبود نیرو و لزوم رسیدگی به وضعیت جذب نیروی غیرهیأت علمی و هیأت علمی سخن به میان آمد.

  در بازدید از آموزشکده دختران شهرضا توسط مهندس رفیعی مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه به بررسی مشکلات ساختمان آموزشکده و وضعیت موجود پرداخته شد .

  مهندس رفیعی گفت: با توجه به وضعیت ساختمان نیمه کاره آموزشکده پسران شهرضا در صددیم مشکل آن محل را حل نماییم که در اینصورت با انتقال کامل ساختمان قدیم به محل جدید کل مشکلات آموزشکده دختران شهرضا اعم از کلاس،اداری،سلف و خوابگاه حل خواهد شد. ایشان قول رفع مشکل و جابه جابی را تا بهمن ماه دادند

  از موارد دیگر بیان شده در خصوص آموزشکده پسران شهرضا می توان به تعیین تکلیف ساختمان 4 طبقه آزمایشگاه و تأمین منابع آب جهت احیای محوطه و محوطه سازی مجاور خوابگاه، تکمیل ساختمان نمازخانه و تأکید بر احیای سیل بند ها در آموزشکده اشاره نمود و در انتها از تجهیزات خریداری شده بازدید به عمل آمد.

  در بازدید از دو آموزشکده حبیب آباد و شاهین شهر از محل احداث دو آموزشکده نیز بازدید به عمل آمد و در مورد مسائل و مشکلات موجود صحبت شد. دکتر زمانی اذعان داشت: در آموزشکده حبیب آباد با توجه به اینکه رشته گیاه پزشکی یکی از رشته های مهم کشاورزی هست و نیازمند تجهیزات و آزمایشگاه قوی می باشد باید هر چه زودتر نسبت به تجهیز نمودن این آزمایشگاه اقدام شود.

  نظرات کاربران