در حال بارگذاری ...
یکشنبه 3 مرداد 1400
 • وام ودیعه مسکن در نیمسال دوم 1400-1399

   

  دانشجویان روزانه ترم یک تا چهار که متأهل می باشند می توانند با ارائه مدارک زیر به میزان مبلغ ذکر شده  از وام ودیعه مسکن بهره مند گردند .

         مدارک مورد نیاز:

  1. سپردن تعهد محضری وام در دفتر خانه اسناد رسمی
  2. افتتاح حساب در بانک تجارت
  3. اجاره نامه رسمی دارای کد رهگیری به نام دانشجو از دفاتر مشاورین املاک مجاز
  4. سندازدواج                                                                                                                                                                                     تذکر:                                                                                                                                                                                                                                                  الف – به تمام وامهای دانشجویی برای طول مدت وام تا شروع اولین سررسید اقساط بصورت روز شمار 4% کارمزد تعلق می گیرد.               ب – میزان وام ودیعه مسکن مبلغ تعیین شده در هر شهر خواهدبود.                                                                                         ج – وام ودیعه مسکن می بایست زمان فارغ التحصیلی مطابق قوانین صندوق رفاه به صورت یکجا پرداخت شود.                                   د-میزان وام ودیعه مسکن جهت دانشجویان متأهل پنج شهر بزرگ 20/000/000  تومان می باشد.

    

  •   دانشجویان تا مورخ   1400/02/20 به سایت دانشگاه.(www.mohajer.tvu.ac.ir- معاونت دانشجویی) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعیه وام  در ذیل اطلاعیه نوع وام فایل ضمیمه را دریافت و تکمیل نموده سپس آن را آپلود نمایند.

  • ضمناً دانشجویانی که تعهد محضری نداده اند باید در سایت دانشگاه- معاونت دانشجویی -اطلاعیه تعهد محضری - فایل ضمیمه را دریافت و در یکی از دفاتر اسناد رسمی کشور به اتفاق ضامن، آن را تنظیم کرده و با مدارک ضامن که در اطلاعیه تعهد محضری ذکر شده به آدرس دانشگاه - قسمت امور وام پست پیشتاز نمایند.

   

  جهت ارسال فرم مربوطه اینجا را کلیک نمایید.

   

  نظرات کاربران